פוטושופ, ההמצאה ששינתה את פני העולם

אתם אוהבים לצייר, אוהבים לקחת את התמונות של סבא וסבתא וממש רוצים שהצבעים יהיו יותר חדים יותר חיים מצבעי   "ספיה" החומים של אז, אולי בא לכם לקחת את התמונה שצילמתם חברים ומסביב כל העולם ואשתו והייתם מעדיפים לשלוח אותה אליהם מלבד כל ה"רעש" הזה מסביב. תוכנת פוטושופ זוהי תוכנה מדהימה לעיבוד תמונה, כל שצריך הוא לקחת את התמונות שרוצים "לשדרג" לסרוק אותם למחשב או להעביר אותם למחשב באמצעות דיסק און קי, או כל אמצעי שאתם יכולים להיעזר בו על מנת להעביר את התמונות למחשב פותחים את תוכנת העל פוטושופ וזהו מתחילים בשדרוג התמונה.

התמונה נמצאת בתוך המחשב

מהרגע שבו נמצאת התמונה בתוך המחשב שלכם, אתם עוברים לעבוד בתוכנת פוטושופ שפתחתם, כשפותחים את התוכנה, לאחר מסך ההיכרות הראשוני, נפתחים לכם המוני כלים מימין והמוני כלים משמאל ושלל פקודות באנגלית (אלא אם כן התוכנה בעברית). דבר ראשון מה שחשוב הוא לפתוח את התמונה שאותה אנו רוצים לשדרג באמצעות תוכנת הפוטושופ, מהרגע שהתוכנה נפתחה ניתן כבר לעבוד עליה, מומלץ מאוד לעשות שכפול שלה שלא נפגע בקובץ המקורי ולשמור את הקובץ החדש בשם אחר שלא נדרוס את הקובץ שעליו התמונה המקורית.

באילו אפקטים כדאי להשתמש

כאן בעצם צריך לבוא הידע שלכם בנושא הפוטושופ, זוהי תוכנה מדהימה ויש לה כל כך הרבה תכונות ואפקטים והגדרות וקטגוריות וכל ערך שמשנים, מקבל משמעות עיצובית חדשה לגמרי, למביני עניין ואנשים שלמדו את התוכנה, הדבר יהיה קל ומהנה ולאלו שלא ממש מכירים את התוכנה, מומלץ לקחת קורסים בפוטושופ כדי ללמוד עליה יותר, אפשר לאייר בה, אפשר לעשות מניפולציות על תמונות, ליצור מחזות סוריאליסטיים, כמו צבי ים עם בגדי ים במוסך מכוניות, דברים הזויים לחלוטין, גשם בחוף הים של תל אביב, כלב על סקייטבורד, כל יצירה שחשבתם עליה, וחשבתם שאינה אפשרית לביצוע, תוכלו לבצע בתוכנה המדהימה הזו.

כמה זמן יקח ללמוד לעבוד בפוטושופ

הפוטושופ הינו תוכנת מחשב גראפית וככזו, תמיד יהיה מה ללמוד, תמיד יהיו לתוכנה עוד ועוד פיתוחים, הכי חשוב ללמוד את הבסיס, את עיקרי הדברים, לפתוח קובץ לעשות עליו אפקטים, לצייר, לכתוב וכו'. חשוב לבדוק איפה מלמדים את התוכנה, מה הקריטריונים ללמוד אותה, מה אתם רוצים להפיק מהתוכנה וכמובן גם לאחר הקורסים ללמוד וללמוד וללמוד כמה שיותר על הפוטושופ שזוהי באמת אחת מהמצאות המאה.

אין תגובות